Zamieszkać lub zainwestować nad morzem

darlowo_zamek

Orzeźwiający zapach bryzy morskiej na dzień dobry, a na dobranoc szum morskich fal? Brzmi trochę jak z bajki? Niekoniecznie. Na takie przeżycie można bowiem liczyć zamieszkując na osiedlu „Kropla Bałtyku” w Darłowie (więcej szczegółów na www.kroplabaltyku.pl ). Powstał tam bowiem elegancki kompleks budynków mieszkalno-usługowych położony w bliskiej odległości od brzegu Morza Bałtyckiego. Podzielono go na kilka części, przez co każda z nich spełnia nieco inną rolę.

O kompleksie

Mieści się tam już tam jeden z czterech planowanych wielorodzinnych szeregowców (docelowo powstanie tu 20 budynków ze 110 mieszkaniami), w którym mieszkania zlokalizowane są na parterze, I i II (poddasze) piętrze. Ich wielkość zaczyna się od około 28 metrów kwadratowych, a kończy na blisko 68 metrach kwadratowych.
Ponadto znajdują się tu również dwa 2-piętrowe budynki, które w swoich murach kryją do wyboru garaże, lokale usługowe i apartamenty.

Projekt

Zarówno ekskluzywne mieszkania, jak i apartamenty, zostały zaprojektowane w bardzo nowoczesny i funkcjonalny sposób. Posiadają przy tym tarasy i balkony. Oprócz tego bliskość lokali usługowych ma maksymalnie ułatwić codzienne życie przyszłym mieszkańcom osiedla.
Niewielka odległość od morza, to dobra wiadomość nie tylko dla plażowiczów, ale i amatorów spacerów, czy przejażdżek rowerowych. Dodatkowo bardzo blisko tego osiedla położony jest Park Wodny Jan, który może być atrakcją nie tylko dla najmłodszych. Pod rozwagę dla tych, co szukają albo miejsca do zamieszkania lub na wypoczynek bądź do rozpoczęcia jakiegoś biznesu.

Zdjęcia ze strony: kroplabaltyku.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s